Please contact the school office if you do not know your login details.

Sport Fixtures - January 2020

30

31

1

2

3

4

5

6

House Cross Country Practice (16:00)

7

8

Rugby - Rugby v Edgeborough: Colts B and Colts C (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Edgeborough: Colts A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Edgeborough: U12 B (Home) (14:30 - 16:15)
Rugby - Rugby v Edgeborough: U10 B (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Edgeborough: U13 A (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Edgeborough: U10 A (Away) (14:30 - 17:15)

9

Cross Country: Inter-House meeting (15:00)

10

5-A-Side Football - Rugby v St. George's, Windsor: U8 C (Away)
5-A-Side Football - Rugby v St. George's, Windsor: U8 B (Away)
Rugby - Rugby v St. George's, Windsor: U9 C (Home) (14:00)
Rugby - Rugby v St. George's, Windsor: U9 B (Home) (14:00)
Rugby - Rugby v St. George's, Windsor: U9 A (Home) (14:00)
5-A-Side Football - Rugby v St. George's, Windsor: U8 A (Away) (14:15 - 16:10)

11

Rugby - Rugby v Elstree: U12 B (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Elstree: U9 C (Away) (14:30)
Rugby - Rugby v Elstree: U9 B (Home) (14:30)
Rugby - Rugby v Elstree: U9 A (Away) (14:30)
Rugby - Rugby v Elstree: U10 B (Home) (14:30 - 16:00)
5-A-Side Football - Rugby v Elstree: U13 A (Home) (14:30 - 16:30)
5-A-Side Football - Rugby v Elstree: U10 A (Home) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Elstree: Colts C (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Elstree: Colts B (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Elstree: Colts A (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Elstree: U13 B (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Elstree: U12 A (Away) (14:30 - 17:30)
Rugby - Rugby v Elstree: U10 C (Home) (14:40 - 16:40)

12

13

14

Table Tennis - Table Tennis v Woodcote House: 1st and Colts IV - (Home) (18:30 - 20:00)

15

5-A-Side Football - Rugby v Ludgrove: U9 C (Home) (14:30)
5-A-Side Football - Rugby v Ludgrove: U9 B (Away) (14:30)
5-A-Side Football - Rugby v Ludgrove: U9 A (Away) (14:30)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U10 B (Home) (14:30 - 16:00)
5-A-Side Football - Rugby v Ludgrove: U10 A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U13 A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U12 A (Home) (14:30 - 16:15)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U10 C (Home) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Ludgrove: Colts A (Away) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Ludgrove: Colts C (Away) (14:30 - 16:45)
Rugby - Rugby v Ludgrove: Colts B (Away) (14:30 - 16:45)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U12 B (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Ludgrove: U13 B (Away) (14:30 - 17:00)

16

17

Rugby - Rugby v St. Andrew's and Holme Grange: U9 C (Home) (14:30)
Rugby - Rugby v St. Andrew's and Holme Grange: U9 B (Home) (14:30)
Rugby - Rugby v St. Andrew's and Holme Grange: U9 A (Home) (14:30)
Rugby - Rugby Triangular v Holme Grange and St. Andrew's at Holme Grange: U8 C (Away) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby Triangular v Holme Grange and St. Andrew's at Holme Grange: U8 B (Away) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby Triangular v Holme Grange and St. Andrew's at Holme Grange: U8 A (Away) (14:30 - 16:30)

18

Rugby - Rugby v Cheam: U9 B (Away) (14:30)
Rugby - Rugby v Cheam: U9 A (Away) (14:30)
Rugby - Rugby v Cheam: U10 A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Cheam: U10 C (Home) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Cheam: U10 B (Home) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Cheam: Colts B/C (Home) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Cheam: U13 A (Home) (14:30 - 16:30)
Rugby - Rugby v Cheam: Colts A (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Cheam: U13 B (Home) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Cheam: U12 A (Away) (14:30 - 17:30)
Rugby - Rugby v Cheam: U12 B (Away) (14:30 - 18:00)

19

20

5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U8 D (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U8 C (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U8 B (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U8 A (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U9 D (Away) (14:00)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U9 C (Away) (14:00)
5-A-Side Football - Rugby v Hall Grove: U9 B (Away) (14:00)
Rugby - Rugby v Hall Grove: U9 A (Away) (14:00)

21

5-A-Side Football - Rugby v Caldicott: U9 C (Home)
5-A-Side Football - Rugby v Caldicott: U8 B (Away)
Rugby - Rugby v Caldicott: U9 B (Home) (14:00)
Rugby - Rugby v Caldicott: U8 C and U8D (Away) (14:00 - 16:00)
Rugby - Rugby v Caldicott: U8 A (Away) (14:00 - 16:00)
Rugby - Rugby v Caldicott: U9 A (Home) (14:15)

22

Rugby - Rugby v Yateley Manor: U10 C (Home)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: Colts A (Away) (14:15 - 17:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: U10 B (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: U10 A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: U12 A (Home) (14:30 - 16:15)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: Colts C (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: Colts B (Away) (14:30 - 17:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: U13 B (Away) (14:30 - 18:00)
Rugby - Rugby v Yateley Manor: U12 B (Home) (15:05 - 16:30)

23

Squash - Squash v Sunningdale: 1st VIII (Home) (14:30)

24

25

26

27

28

29

5-A-Side Football - Rugby v Cothill: U13 B (Home)
Rugby - Rugby v St Piran's: Colts C (Home) (14:30 - 15:30)
Rugby - Rugby v St Piran's: Colts B (Home) (14:30 - 15:30)
Rugby - Rugby v St Piran's: Colts A (Home) (14:30 - 16:00)
Rugby - Rugby v Cothill: U12 A (Home) (14:30 - 16:15)
Rugby - Rugby v St Piran's: U10 B (Away) (14:30 - 16:30)
5-A-Side Football - Rugby v St Piran's: U10 A (Away) (14:30 - 16:30)
5-A-Side Football - Rugby v St Piran's: U10 C (Away) (14:30 - 16:45)
Rugby - Rugby v Dolphin: U12 B (Away) (14:30 - 17:15)
Rugby - Rugby v Cothill: U13 A (Away) (14:30 - 18:00)

30

31

Rugby v St. Piran's and Daneshill at St Piran's: U9 C (Away)
Rugby v St. Piran's and Daneshill at St Piran's: U9 B (Away)
Rugby v St. Piran's and Daneshill at St Piran's: U9 A (Away)
Rugby v St. Piran's and Daneshill: U8 C (Home)
Rugby v St. Piran's and Daneshill: U8 B (Home)
Rugby v St. Piran's and Daneshill: U8 A (Home)

1

Rugby House Matches: Years 5 and 6 (Home) (14:00)
Rugby House Matches: Years 7 and 8 (Home) (14:00)

2

3

Swimming: Lower School Gala Year 4 and Year 3 (14:30)

4

Basketball v Yateley Manor: 1st V (Home) (17:00)

5

Rugby v Reddam House: U10 B (Home)
Rugby v Reddam House: Colts B (Home)
Rugby v Horris Hill: U9 B (Home)
Rugby v Horris Hill: U9 A (Home)
Rugby v Horris Hill: U10 C (Away)
Rugby v Horris Hill: U10 A (Away)
Rugby v Horris Hill: Colts A (Away)
Rugby v Horris Hill: U12 B (Home)
Rugby v Horris Hill: U12 A (Away)
Rugby v Horris Hill: U13 B (Home)
Rugby v Horris Hill: U13 A (Away)

6

Squash v Sunningdale: 1st V (Away) (14:30)

7

Rugby v Crosfields: U9 C (Away)
Rugby v Crosfields: U9 B (Away)
Rugby v Crosfields: U9 A (Away)
Rugby v Crosfields: U8 C (Home)
Rugby v Crosfields: U8 B (Home)
Rugby v Crosfields: U8 A (Home)
Rugby v Eaton House: U8 B (Home) (11:00)
Rugby v Eaton House: U8 A (Home) (11:00)
Futsal v Eagle House: U13 B (Home) (18:20)
Futsal v Eagle House: U13 A (Home) (18:20)

8

Rugby v Aldro: U10 B (Away)
Rugby v Aldro: U10 A (Away)
Rugby v Aldro: Colts B (Home)
Rugby v Aldro: Colts A (Home)
Rugby v Aldro: U12 C (Away)
Rugby v Aldro: U12 B (Home)
Rugby v Aldro: U12 A (Home)
Rugby v Aldro: U13 B (Away)
Rugby v Aldro: U13 A (Away)

9